Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan házzal, ami omladozóba van?

Figyelt kérdés
Örököltem egy házat, és nagyon drága lenne felujjitani és valószinüleg meg sem vennék, mert faluba van és 250.ért hirdettem és senki nem vette meg. Mit tudnék vele kezdeni? Bontsam le és adjam el téglákat stb? Másik községben van, mint amibe én lakok és átjárás is macerás portának.

2015. dec. 20. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Omladozo hazzal, amiben lakni sem lehet, kb. semmit se tudsz kezdeni. Ez az az orokseg, amit sajnos kar volt megorokolni. Telekarban talan el tudod adni.
2015. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt azért vedd figyelembe, hogy bontásnál sitt keletkezik, amit köteled vagy elszállítani, ami szerintem többe kerülne mint amit ér a ház. Ezért szerintem nem érdemes hozzá nyúlnod. Továbbá a telket rendbe kell tartanod, mert az önkormányzat megbüntethet. Szerintem ha be van kerítve akkor ültess rá dió fákat vagy valamilyen gyümölcsöst amivel nem kell sokat foglalkoznod de még is profitálhatsz belőle. Jó lenne tudni, hogy mekkora a telek nagysága hol van helyileg van e kút a telken, mert így könnyebb lenne tanácsot adni.
2015. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kút nincs, de bevan vezetve az áram viz. Pontos NM ert nem tudok, de utána járok. Ültetve nem volt semmi tudtommal.
2015. dec. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!