Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sokba kerül Európában egy...

Sokba kerül Európában egy amerikai stílusú ház megépítése?

Figyelt kérdés
A kategóriát lehet, hogy nem találtam el. Az érdekelne, hogy egy teljesen amerikai kertvárosból ismerős faleces oldalú házat mennyire nehéz itt Európában megépíteni? Eredeti ablakokkal, autókkal, tehát mintha csak átrepítették volna Amerikából ide. Nehéz alapanyagokat szerezni, illetve olyan tipikus ablakokat? Drágább ilyet építeni? Vagy pont, hogy olcsóbb, de gyengébb minőségű házak? Minden érdekel, ami ezekkel kapcsolatos.

2015. dec. 22. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
*ajtókkal
2015. dec. 22. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Olcsóbb, kevésbé jó minőségű, de alapvetően nem éri meg.
2015. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mennyivel olcsóbb egy téglaháznál?
2015. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hamar kész van, olcsó, kopognak a falak.

Naná hogy meg lehet építeni, és nagyságrendekkel kevesebbe is kerül mint egy rendes ház. Akinek erre vagy igénye, az simán megcsinálhatja.

Többnyire azok szokták akiknek nincs pénze rendes házra. Van egy balatoni nyaralónk, ott az új házak többsége ilyen módon épült. Amúgy is csak nyáron vannak lent azok az illetők, szóval ott nem volt fontos a szigetelés.

2015. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szigetelés is megoldható tudtommal. Igazából nem tudom mi lehet a hátránya. Túl szép, hogy igaz legyen.
2015. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hátránya az, hogy kopognak a falak - mint egy gagyi újépítésű lakásban.
2015. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Léteznek itt olyan tervrajzok, amik egy Amerikában épült ház tervrajzai? Pl. amik New Jersey kertvárosaiban vannak, lásd Bergenfield. Fontos nekem, hogy teljesen úgy nézzen ki, mint egy amerikai ház. Ne kérdezzetek, miért. :)
2015. dec. 24. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád.. felkeresel egy építészt és csináltok egy tervrajzot; elmondod neki milyet szeretnél és ő tudni fogja. A tervet elfogadtatjátok és kezdődhet az építkezés, ilyen egyszerű ez........
2015. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!