Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem adom le a...

Mi történik, ha nem adom le a kiskönyvem március 31-ig?

Figyelt kérdés
Januárban voltam benn,akkor mondta a hölgy,hogy leadhatom,de úgy volt lesz még munkám. Aztán nem így lett,szóval új teherjegy nincs benne a pecsétjük óta. Ebben az esetben is vissza kell vigyem leadni vagy nem? Nincs nagyon kedvem még egyszer órákat várni,ezért kérnék segítséget itt.
2010. márc. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene leadni?
2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Április 1-ig lehet vele dolgozni.

Leadni július 31-ig kell.

Írd be a google-ba, hogy alkalmi munkavállalói könyv leadása, kidob egy csomó találatot.

2010. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez így is történt,beírtam,de gondolhatod,hogy nem tennék fel kérdést,ha megtaláltam volna a választ.

Egyébként pedig nem ezt kérdeztem.

2010. márc. 24. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik, nem kell most visszavinned. Március 31-én még dolgozhatsz is vele, és akkor le sem adhatnád. Április 1-től már nem használhatod, de ráérsz bevinni a munkaügyibe július 31-ig. De ha végképp nem viszed be, akkor sem csinálnak semmit, csak ha volt ebben az évben napod benne, akkor arról nem kapsz igazolást. Nekem volt olyan ismerősöm, aki nem vitte be lezáratni, pedig dolgozott vele, de attól az évtől már nem használta, de senki nem szólt neki semmit, pedig ennek már 3 éve.
2010. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ilyen válaszra vártam! Nem dolgoztam vele idén,mostmár a hónap végéig nem is fogok,úgyhogy akkor marad nálam szépen emlékben :)

Köszi még egyszer!

2010. márc. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!