Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ezekkel az állásra...

Mi történik ezekkel az állásra pályázókkal?

Figyelt kérdés

... akik elküldik Interneten, mailben a pályázati anyagukat / önéletrajz, fotó, mot. levél, stb.. /, és utána "nem lehet elérni" őket? Hívják őket mobilon, esetleg 2-3x is , de a pályázó személy nem tudja épp felvenni, és később sem telefonál vissza.


(bmiért, pl. elfelejt, mert 100 helyre pályázott, esetleg családi, anyagi, stb. ok.., v. mert talált állást, mind1 miért..)


Aki HR-es, mit gondol erről? Egyik cég sem veszi ezt a "szívére"? Vagy "megjegyzik" az illetőt, esetleg "megharagszanak" rá? Hogy van ez? Kutyát se:) ??


2011. okt. 19. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szuper jó ember akkor esteleg jópárszor hivogatják, de ha nem veszi fel akkor ennyi, megy a levesbe.

ha csak egy sok közül akkor 1x hívják aztán megy a levesbe.


ha egy cégnek konkrétan egy szuper jó munkaerö kell, akkor azt kerestetik, és nem simán a HR hanem fejvadászcéggel, vagy mint a páromat egy konkurens cég managere kereste meg akivel habár volt valaha kapcsolata, de a cége pont olyan embert keresett mint a párom, na öt hivogatták napokig mert nyaralni voltunk. de nem haragudtak, habár ide nem ö jelentkezett.

2011. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én amikor nem tudtam felvenni, rögtön aznap küldtek e-mailt, leírva azt amit mondani akartak és hogy jelentkezzek 1-2 napon belül. De ez csak egy eset volt.


Egyébként szerintem nem haragszanak meg rá, elkönyvelik, hogy ebből az emberből/munkaerőből nem lesz semmi és hívják a következőt. Az alany meg vessen magára.

2011. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!