Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez egy hamis 1. 000 forintos...

Ez egy hamis 1. 000 forintos bankó? (Fémcsík helyett zöld csík)

Figyelt kérdés

Most találtam a pénztárcámban... Valószínűleg vissza adtak a pénzemből és így került hozzám.

[link]

Jól látható a különbség!


Fény felé forgatva minden rendben van.

[link]


Uv megvilágítással is minden a helyén van (fémszálak is benne vannak, csak a képen nem látszik rendesen a telefon optikája miatt)

[link]

Ami hiányosság található rajta az az, hogy még az újabb ezerforintos bankjegyen a fémcsík mellett balra pöttyök vannak, addig a "zöldesen" ez nincs meg!



2015. dec. 14. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. dec. 14. 21:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ezzel holnap akár fizethetek is a boltban minden gond nélkül?
2015. dec. 14. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szériával már én is találkoztam. Eredeti, csak szokatlan.
2015. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez még a régebbi 1000 Ft-os. Eredetileg a zöld csík helyén egy bronzszínű sáv volt, csak az lekopott, ezért ilyen zöldes a helye.

Csak azt nem tudom, hogy ez még hivatalosan forgalomban van-e. A fémcsík nélkülivel már tuti, hogy nem lehet fizetni, de ez "átmenet" a mostani hologramos és a csík nélküli között...

2015. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy oxidálódott újfajta ezres.

Fizethetsz vele.

2015. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez már nincs forgalomban vagy nagyon rongálódott. Ha nem sikerül fizetned vele akkor vidd bankba és kicserélik. Nekem volt már hasonlóval dolgom, nem akartam senkit tovább szivatni úgyhogy bementem az első bankba (OTP volt amúgy) és ingyen cserélték.
2015. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!