Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hamis volt az az...

Szerintetek hamis volt az az 50 euros bankjegy, amelyiken UV fenyben megjelent egy @ jel?

Figyelt kérdés
Kezdo penztaros vagyok, es nem mertem bevaltani, mert meg nincs benne eleg tapasztalatom. A koteg 50 euros kozott az egyiken jelent csak meg @ jel UV feny alatt, a tobbin nem.

2015. szept. 1. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden más stimmelt? Bankjegy papír? Metszetmélynyomtatás? Vizjel? Stb? Rengeteg eurós bankjegyre rajzolnak uv reagens festékkel. Ha mind hamis lenne... Vettél fel jegyzőkönyvet róla, hogy hamsgyanús és továbbítottad az MNB felé vagy csak egyszerűen visszaadtad?
2015. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tobbi stimmelt rajta. Kicsereltettem egy masikra. Nem vettem fel jegyzokonyvet, mert nem voltam benne biztos hogy hamis. De nem mertem elrakni sem.

Nagyon fura volt, ilyet meg nem lattam. Lehet hogy gyarilag igy nyomtak ki?

2015. szept. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!