Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most őszintén ennyire kevés...

Most őszintén ennyire kevés fizetéssel hogyan lehet 6 ezer forinttal kihúzni másik hónap 10. -ig?

Figyelt kérdés

Annyira elvagyok keseredve hogy nincs rá szó, 2 órája vagyok itthon de folyamatosan sírok, ha nem akkor is a sírás szélén állok.

Hogyan lehet kevés fizetésből megélni??


2015. nov. 27. 14:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%
Ha nő vagy kb egy perc alatt változtathatsz ezen.
2015. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Mennyi az az ennyire keves fizu?
2015. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nő vagyok igen, és persze lehetne a kezemben ez a hatalom, csak ezzel egyidejűleg a lelkemet oda adnám az ördögnek.


A testemet pedig nem szeretném eladni. Annyira keserves helyzetben vagyok hogy az hihetetlen....

2015. nov. 27. 14:35
 4/12 anonim válasza:
50%

Nekem 5500 van + 1 gyerek ;)

Sírsz még?

2015. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
54%
Volt már rosszabb is ...
2015. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%
költözz ide budapestre es máris más lesz a világ lesz világítós cipöd is hajajajj
2015. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

milyen végzettséged van? mennyi az a nagyon kevés? munkahelyváltás nem jön szóba?

szerintem jövő hónap 10 - ig 6000 ft. nem olyan kevés egyébként. Ha nincs otthon élelmiszer akkor vegyél tartós élelmiszereket, mindenből az olcsóbbat: liszt, cukor, krumpli, tészta. Nézelődjél az interneten, sok recept van, ahol kifejezetten olcsóbb ételeket írnak. Vannak mindenféle csoportok pl.: facebookon ahol különféle spórolós megoldásokat kaphatsz akár étkezés, akár háztartás terén.

Üi: nekem 1500 ft van a pénztárcámban, még sem aggódom. Van itthon elégséges mennyiségű tészta, rizs, konzerv, fagyasztott hús, vaj, szalámi, kenyeret kell majd csak venni. Mindig fizetéskor a tartós élelmiszerből előre betározok, így hó végén sincs probléma. neked is ki kéne próbálni!

2015. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Miért nincs pénzetek?
2015. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Isten hozott Kelet-Európában! Mindenki annyit kap amennyit a munkája ér! A libsi közgazdászok szerint!


Egyél füvet.

2015. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
37%
600.- forintból simán lehet 3 napra való paprikás krumplit főzni és abban már kolbász is van (igaz lecsó kolbász) ... Meg lehet tanulni élni ennyiből ... Tapasztalat :-(
2015. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!