Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákhitel helyett más megoldás?

Diákhitel helyett más megoldás?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet,az első ösztöndíjamat pedig októberben kapom majd.Eddig jó megoldásnak tűnt a diákhitel,de aztán utána néztem,és először azt is csak október 15-én kapok.Mivel nagyon kevés pénzem van,és fogalmam sincs hogy húzzam ki október 15-ig,így érdekelne,létezik-e bármi hasonló megoldás,ahol előbb kapok pénzt,a feltételek viszont hasonlóak.

2015. szept. 4. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, arra lenne szükséged, hogy még okt 1 előtt kapj pénzt valahonnan? Miért nem próbálsz meg dolgozni addig valamit heti kifizetéssel?
2015. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jav: okt 15 előtt
2015. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta,de valószínű nem találnék egyből ilyen munkát egy teljesen új helyen,addig meg nem akarok elvegetálni pár száz forintból egész héten.Következő hétre már jól jönne egy kis plusz.
2015. szept. 4. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérj kölcsön valakitől :-) Szülők, stb.

Hivatalos megoldás nincs - szerintem - olyan, ami 1-2 nap alatt teremt számodra pénzt...hacsak nincs hitelkártyád...

2015. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

"Gondolkodtam rajta, de nem valószínű, hogy találnék..."

"Gondolkodás a tett halála" - tartja a mondás :-)


Szórólapozás? Van, ahol napi kifizetés van...

2015. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vállalj korrepetálást, óradíjas és azonnal fizet.
2015. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol tanulsz, de az új lakótársam most költözött fel Pestre egy vidéki városból és már nem sokkal később talált is állást egy üzletben.


Amikor én felköltöztem Pestre, egy délután alatt szétküldtem az önéletrajzomat és 2 héttel később már dolgoztam.


Szóval szerintem azért próbálj meg mégis munkát találni. Nem érdemes annyival elintézni, hogy "áhh, biztos nem találnék".

2015. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1,4,5 vagyok - nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdező dolgozni akarna - inkább "valahonnan jó lenne valami pénz" szindrómája van :-)
2015. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Hát olyan nekem is jó lenne, de sajnos én még nem találtam fel, hogy hogyan legyek gazdag-gyorsan-dolgozás nélkül :) (sajnos lottón nem nyertem még) :D
2015. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves "1,4,5-ös",nem tudom,ezt miből szűrted le,de k*rvára nem így van :) Azért kellett volna egy kis plusz pénz,mert a szüleim se állnak túl jól anyagilag,az órarendem meg összevissza változik jelenleg,szóval így nem tudom,hogy tudnék dolgozni.Különben biztos nagyon jó nektek Pesten,hogy ennyi a munkalehetőség,de én sajnos nem ott vagyok.Ennyi.
2015. szept. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!