Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy terméket az...

Rendeltem egy terméket az interneten, amit egy csomagközpontba szállítottak és ott lehet átvenni, kötelese vagyok erre?

Figyelt kérdés
Mert mivel dolgozom így nem nagyon tudnék odaérni zárásig. A kérdésem hogy kötelező átvennem? (Egy online webshopból rendeltem, vagyis az hogy ők oda kiszállították a csomagközpontba az már kiszállításnak minősül csak épp ingyenes. Köteles vagy átvenni, vagy simán megrendelhetem újra házhoz szállítással?

2015. szept. 1. 21:21
 1/6 Bob the builder ***** válasza:
Kifizeted már?
2015. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem
2015. szept. 1. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mint egy felnőtt, felveszed a kapcsolatot a bolttal, hogy mi a problémád, hogy tudják megoldani.
2015. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hova kérted?

Melyik shop az, amelyik nem vállal házhoz szállítást?

2015. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor tegnap kiírtam a kérdést este fél10 volt, nem hiszem hogy telefonon elértem volna őket...


De van házhozszállítás, csak ugye az plusz költség. Gondoltam akkor ingyenesen személyesen veszem át, de nincs rá idő sajnos

2015. szept. 2. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
NYILVÁN... No shit, komolyan. Nyilván nem este fél 10-kor kell őket hívni, hanem talán másnap, ha már magadtól nem jössz rá az egyértelmű megoldásra.
2015. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!