Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendelt díszkar esetén...

Ebayen rendelt díszkar esetén csak csak a kard árát kell kifizetni?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy mást is fizetnem kell pluszba. Gondolok itt a vámra. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. aug. 16. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan rendelted (orszag)?

Milyen erteku a targy?

Szallitasi koltseget beleszamoltad?

2015. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szállítást is ki kell fizetni, ha kulturált helyről vásárolsz. Kína ebből a szempontból kivétel.

Az, hogy kell-e vámot fizetned, két dologtól függ: az egyik, hogy honnan érkezik a csomag. Ha az EU-n belülről. akkor nincs vám. Ha az EU-n kívülről, akkor lehet vám, de ez függ az áru értékétől.

Tehát jelenleg csak te tudod, hogy helyileg honnan vásárolsz és milyen értékben. Gyanítom, hogy a magyarok többségéhez hasonlóan távol-keleti gagyit szándékozol vásárolni Kínából, ingyen szállítással.

2015. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néztem Kínából illetve Angliából is. Az Angolnál külön van feltüntetve a posta is és azt beleszámoltam. Szóval akkor érdemesebb Eu-s országban nézni.
2015. aug. 17. 07:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos elnéztem és nem Anglia ha nem Amerika. xd
2015. aug. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!