Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most kidobtam 120. 000 forinto...

Most kidobtam 120. 000 forintot? (paypal)

Figyelt kérdés
Hétfőn csináltam egy PayPalt az én nevemmel, és utaltam rá pénzt. Nekem nincs banszámlám, csak anyámnak van, azért arról utaltuk a pénzt. Szerdán felnéztem, hogy fent van-e a pénz, és csak akkor vettem, észre, hogy azt írja, hogy a bankszámlán ugyanannak a névnek kell lennie, mint a PayPalos névnek. Ezt még aznap megpróbáltam megváltoztatni anyám nevére, küldtem képet az útleveléről. Azóta semmi nem történt. Se a név nem változott meg, se a pénz nem jött meg, semmi emailt nem küldtek. Most R.I.P 120.000 forint?

2015. aug. 9. 11:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

A nevet az előtt kellett volna megváltoztatni, hogy utlasz rá (pontosabban eleve a jó vévvel kellett volna számlát csinálni).


Most már inkább azért kéne nekik írnod, mert a név nem stimmelt az utaláskor.

2015. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Írjak nekik emailt?
2015. aug. 9. 12:05
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Anyud vonja vissza a banknál az átutalást. Lehet hogy lesz egy egyszer használatos díja.
2015. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Visszalehet még?
2015. aug. 9. 12:12
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem úgy működik, hogy eltűnik az éterben a pénz. El kell olvasni alaposan a PayPal leírását! Le van írva, hogy ha bármilyen okból nem azonosítható a PayPal fiók, amire a pénzküldés történt, az utalt összeg visszautalásra kerül. Nyilván ennek is lesz pár nap átfutási ideje.
2015. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Visszavonni nem lehet, a pénzt levonta a bankszámláról...
2015. aug. 9. 12:24
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Mint már mondták, a pénzt visszaküldik neked, de nem pár nap alatt és a visszafordított utalásnak lesz költsége is.
2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan banki művelet, ami a már teljesített utalás visszavonására szolgál. Ennek van egy ára (szerintem elég borsos), és kell hozzá a kedvezményezett hozzájárulása. Vagyis nem ez itt a megoldás! Várni kell, és a PayPal vissza fogja utalni, ahogy az előbb írtam.
2015. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De semmiről nem írt, hogy egyáltalán lenne pending, vagy ilyesmi.. és rosszul emlékeztem, mert szerdán (5.-én) küldtük. Most akkor várjak?
2015. aug. 9. 12:32
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Hogy írná, amikor pont arról van szó, hogy nem tudják összekapcsolni a fiókot az utalással? Vagy vársz, vagy írsz nekik, de akkor is várnod kell.
2015. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!