Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám frissíteni a...

Hogyan tudnám frissíteni a hirdetéseimet a jófogáson?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy e-mailt, hogy nemsokára archiválva lesznek. Azt írja, hogy kitudom emelni vagy előresorolni. Hogyan tudom ezt megtenni? Nem szeretnék fizetni a kiemelésért, eddig is lehetett ingyen frissíteni. Hol van ez az opció?

2015. aug. 3. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Add fel újra!

Nem érdemes egy olyan oldalnak fizetni, ahol nem lehet semmit sem eladni.

2015. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Valószínűleg az lesz, mert ahogy olvastam csak kiemelni lehet bizonyos összegért. Úgyhogy törlöm, és újra felfogom tenni őket. Egyébként az olx-et jobban szerettem, ott egyszerűbb volt a kezelhetősége az oldalnak.

2015. aug. 3. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezelhető, én nem találtam benne semmi bonyolultat. Viszont pár hónapja, amikor én hirdettem, még volt OLX.

És épp itt olvastam múlt héten, hogy mióta az nincs, már nem lehet ilyet, hogy letörlöd és újra felteszed, mert figyelik, azaz meg sem jelenik, hiszen az oldalra kikerülés előtt ellenőrzik.

És ha ugyanazt a terméket akarod újra feltenni, az már nem fog menni ingyen. Egyeduralkodók lettek a piacon, megtehetik.

2015. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Akkor gondolom nem csodálkoznak azon sem, ha egyre kevesebben fognak ott hirdetni... Mindenesetre megpróbálom azért az újratöltést, és ha valóban nem engedik, akkor hanyagolom a jófogást.
2015. aug. 4. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kevesebb lesz a hirdető, de azok között magasabb arányban lesz, aki fizet párszáz ft-ot.

Eltűnnek majd a filléres dolgokat árusítók, bár még ez sem biztos, ha az első hirdetés ingyenes.

De ha ismered az oldalt, tudod, hogy már pár ft-ért is van fent egy csomó dolog.

Aki házat, vagy autót akar eladni, az hajlandó ilyen minimális összeget rááldozni, mert túl sok ilyen nagy oldal nincs, és pl. a használtautón sem lehet korlátlan alkalommal ingyen hirdetni. Ők sem hülyék, város meg leírás meg rendszám meg képek alapján úgyis kiszűrik.

A Jófogás sem egy jótékonysági intézmény, ha nagyobb értékű dolgokat hirdetsz, és jellemzően el is tudod adni őket, akkor bele kell férjen ez is.

2015. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha törlöd a hirdetéseidet, 15 nap múlva raktatod fel őket újra.

Addig (és azután is párhuzamosan) érdemes másik oldalon is hirdetni. Én a maxapróra váltottam: [link] nekem eddig tetszik, egyszerű, ingyenes (persze aki szeretné, ott is lehet kiemelést vásárolni).

2015. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 6-os: Neked külön köszönöm a linket, lehet, hogy kipróbálom! :)
2015. aug. 6. 07:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, minden nap törlöm és újra fel szoktam rakni a hirdetéseim, hogy előre kerüljön. Ti valmait nagyon rosszul csináltok
2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!