Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik ingyenes on-line...

Melyik ingyenes on-line piactéren (Jófogás, OLX, stb. ) lehet feltenni sok cuccot és egyszerűen frissíteni azokat ha nem keltek el?

Figyelt kérdés

Van egy csomó használt dolgom amit fel akarok tenni a Netre eladni, de nem akarok hetente, két hetente törődni azzal, hogy lejártak és ha nem frissítem ezeket akkor eltünnek a piactérről.


Én azt akarom, hogy addig legyenek fent amíg nem kellnek el, vagy legalább is néhány hónapig ne cseszegessen engem a webportál, hogy na mi van meghosszabbítod vagy nem üzenetekkel 10-20-50 tárgy miatt.


2015. jan. 13. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiken sincs automatikus, csak a vaterán van ilyen lehetőség!
2015. jan. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a hosszabbítás lemaradt :-)
2015. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt gondoltam, csak az fizetős. Már mint nem is az a baj, hogy fizetős hanem az, hogy akkor is fizetned kell minden periódus lejártakor minden tételre ha nem sikerült eladni. Tehát a Vatera akkor is csinál pénzt rajtad amikor te nem. (Az E-bayen pl. csak akkor fizetsz ha eladtál valamit, csak az a probléma, hogy az E-Bay sajnos nem futott be nálunk úgy a nagy közönségnél mint nyugaton.
2015. jan. 13. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze az sem mindegy, milyen értékű dolgot akarsz eladni.

Azt hiszem, kb. 10 000 ft-ig 10ft a feltöltési díj, amit minden újraindításkor újra kifizetsz...

A kiemelésekre is külön kell fizetned.

Gondolom, 1ft-os aukciót meg nem mersz megkockáztatni!

2015. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsozsó válaszol ***** válasza:

Szia!


Nálunk a Jófogáson korlátlan számban adhatsz fel ingyenesen hirdetéseket, ezek érvényességi ideje 3 hónap. Ha 3 hónapig nem újítod meg a hirdetéseket, akkor törlődnek, de előtte erről küldünk e-mailt, az abban szereplő linkre kattintva ingyenesen meghosszabbíthatod a hirdetést újabb 3 hónapra, emellett pedig a sikeres eladások után sem részesülünk jutalékban.


Ha szeretnél nálunk hirdetni, azt az alábbi linken egyszerűen megteheted! :)

[link]


Üdvözlettel,

a Jófogás.hu csapata

2015. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia Jófogás: jó tudni, hogy 3 hónapig lehet fent egy hirdetés, de a problémám a következő:


Nekem sok dolgom van amit feltudnék tenni hirdetni, de időm erre túl sok nincs. Naponta legfeljebb 1 tételre lenne időm amiben benne van a tárgy lefotózása, szöveg megfogalmazása, és a hirdetés feladása.


Na már most ha mátol kezdve elkezdeném a hirdetés kampájnomat és naponta valamit feltennék, 3 hónap múlva naponta kapnék értesítést tőletek, hogy vagy hosszabbítok vagy a hirdetés törlődik azokra a dolgokra amik nem keltek el, csupán ennek a perspektívája elég nekem ahhoz, hogy elmenjen a kedvem a kampájn elindításához.


Valami olyan rendszer kellene, hogyha én minden nap pl. felteszek egy hirdetést, akkor három hónap múlva nem csak azt az egy hirdetést tudom reset-álni amit pont 3 hónappal ezelőtt adtam fel, hanem az összeset amit addig a napig feladtam, tehát ha pl. 90 hirdetést adtam fel 3 hónap alatt akkor mind a 90-nek a lejárati dátuma kitolódna 3 hónappal megint függetlenül adtól, hogy mikor lettek feladva.


Így pl. lehetne egy olyan frissítési opció ebben a témában, hogy "csekkold be ezt a kockát ha az összes élő hirdetésed mától 3 hónapra akarod meghosszabbítani."


Ebben az esetben valóban csak 3 havonta kellene hirdetések frissítésével, törlésével foglalkozni (természetesen leszámítva azokat a pozitív eseményeket amikor azért és akkor törölsz valamit mert a dolog vevőre talált.)


Ily módon mindenkinek lehetősége van először olyan áron hirdetni valamit amennyit úgy gondol, hogy ér és ha nem kel ell, akkor fokozatosan csökkenthetné az árat addig amíg el nem kel. És a lényeg itt az, hogy nem egy hanem sok hirdetést is így bárki feltudna adni anélkül hogy minden nap bekellene logolnia csak azért hogy frissítsen egy hirdetést.

2015. jan. 13. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nálunk a Jófogáson korlátlan számban adhatsz fel ingyenesen hirdetéseket, ezek érvényességi ideje 3 hónap. Ha 3 hónapig nem újítod meg a hirdetéseket, akkor törlődnek, de előtte erről küldünk e-mailt, az abban szereplő linkre kattintva ingyenesen meghosszabbíthatod a hirdetést újabb 3 hónapra"


-Ezt már elvették, most már csak pénzért újíthatod meg a hirdetésedet.

2015. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát a jófogás hol is kezdjem:

Nem lehet normálisan keresni.

Az Archív hirdetéseket nem mutatja

Nem keresi meg a hirdetést linkről csak bedob vmit

Pénzér újítani, na persze.

Az OLX VOLTA LEGJOBB DE AZ IS ELVETTÉK!!

2015. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!