Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki aki ért az ebay hoz...

Valaki aki ért az ebay hoz segítsen?

Figyelt kérdés
Venni akarok az e-bayról egy nagy dolgot, másfél millió értékben! De úgy tudom hogy a paypal csak 2000 $ vállal garanciát a pénz után, ez igaz? Kell e félnem hogy elutalom neki előre a pénzt, ő meg elkölti a paypalról és hoppon maradok!?
2015. aug. 2. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
link?
2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
2015. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú. valóban ez túl nagy összeg Paypal tranzakcióhoz. Én a helyedben elutaznék személyesen a termékért. Még ha Hong Kongban is van, érdemes összekötni egy kirándulással. Még mindig jobb 300 ezret elkölteni egy kiruccanásra mint az, hogy távolról lehúznak másfél millával. Ja és ha nem EU-ból rendeled akkor itthon rátesznek 27% áfát és némi vámot is, ami kb. fél millával dobja meg a termék árát. Tehát olcsóbb kiutazni érte akár Ázsiába, akár Amerikába. Ha meg európai az eladó, akkor olcsón megúszható a személyes átvétel.
2015. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt tapasztaltam, hogy korrektek ezek a kínai eladók, persze ez lehet, hogy nem mindenkire igaz, illetve garanciát sem jelent. Kockázat mindenképpen van benne, de más megoldás nem nagyon van. Az akkreditíves fizetés drága, illetve nem tudom ilyen esetben működhetne-e egyáltalán.
2015. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Lemaradtam, hol írt a kérdező kínai eladóról?
2015. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többségében kínai eladók vannak az e-bayen, ezért feltételezhető, hogy itt is arról van szó.
2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az egész világon többségében kínaiak élnek, ettől még én nem vagyok az :D
2015. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
De nem is árulsz az e-bayen... :-)
2015. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!