Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay licit, nem fizetés stb....

Ebay licit, nem fizetés stb. Valaki segítsen! További infó lent?!

Figyelt kérdés
HELP ! Anno licitáltam egy dologra, de később vettem észre, hogy 30 dolcsi a szállítási költség pluszba, írtam az eladónak, hogy legyen szíves törölni a tranzakciót, mert félrenéztem és köszönöm a megértését stb. Erre ma érkezett az üzenet, hogy az eladó követeli a fizetést "open case", megint csak írtam neki, hogy legyen szíves és zárja le az ügyet, nem tudom kifizetni és ne haragudjon stb. Tudom bizonyítani is, hogy dec. 22-én már írtam neki. Ha nem fizetek, akkor meg ugye fel is függeszthetik a profilomat, hogyan tovább? Kinek és hova írjak ez ügyben?!

2014. jan. 11. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Senkinek, valószínűleg ha első eset kapsz egy negatívat azt' annyi. Legközelebb meg előbb tájékozódj, utána licitálj.


Az, hogy te LICITÁLÁS UTÁN írtál az eladónak, hogy nem tudod kifizetni... ez senkit nem érdekel.

2014. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!