Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne neten pénzt...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy lehetne neten pénzt keresni? Kifejtem!

Figyelt kérdés

Először is nem ilyen ingyenes cuccokból akarnék megélni!

Csak kéne egy alaptőke amit aztán befektetek majd újra és újra stb és abból már meg tudnám venni azokat amiket akarnék. :D

Kipróbáltam pár dolgot,de a tized centes ptc-khez nincs türelmem a link rövidítés meg fizetne ha nézné bárki is amit megosztok :D

Tehát valami módszer ami hoz egy kis hasznot majd azt rá tudom tenni paypalra

A többi a jövő zenéje :D



2014. jan. 10. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem létezik olyan tényleges netes munka, amivel befektetett tőkét meg tudsz "hobbiból" növelni, legtöbbször úgyis az a vége, hogy a tőkéd elúszik valamerre, és valaki más jól jár, te meg semmiképp.

komolyabb dolgok akár a netes hosting dolgok, de ehhez jó nagy tőke kéne, szóval ez már megint nem az a kismunka kategória.

2014. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem netes tőkét akarok

Kis reklámokból ilyesmikből ingyen egy olyan alap tőke mint pl 250 dollár (ami ugye kb talán megvan 50 ezer nem tudom a pontos árfolyamot most) és azt én eldönteném mibe fektetném :D

Nem bíznám a pénzem a netre :D

2014. jan. 11. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Adok 250 dollárt, mennyi kamatot fizetsz rá?
2014. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok bank lenni :D

Magamnak akarok keresni :D

2014. jan. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!