Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik az a futár szolgálat...

Melyik az a futár szolgálat ami vállal csomag cserét?

Figyelt kérdés
Jófogáson hirdettem egy terméket végül egy cserébe állapodtam meg a vevővel tudok rendelni futárt a házamhoz úgy hogy neki elviszi a csomagot majd amit ő ad csomagot a futárnak, azt a futár elhozza nekem?
2015. júl. 17. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Megrendelsz egyszer egy szállítást tőled, utána meg egyet tőle, aminek a felvételét egy napra kéred a tiéd kiszállításával. Ez így tulajdonképpen két fuvar lesz.
2015. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és ez bármelyik futárszolgálatnál működik. Amelyik futár kiszállít, az egyben fel is veszi, amit te küldesz, ha van megrendelésed.
2015. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szó szerinti csere lesz, hanem két önálló csomagfeladás.

Vagy úgy képzelted el, hogy ő nem kapja meg a csomagodat, ha nem ad helyette egy másikat a futárnak?

2015. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nem egy nap alatt természetesen, illetve úgy gondoltam hogy kapcsolatba lépek a gls-el ide rendelem oda adom neki a csomagot kifizetem az oda vissza fuvart majd ő elviszi a címre a csomagot felveszi a másikat és vissza hozza nekem hangsúlyozom nem egy nap alatt
2015. júl. 17. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
miért gondolom, hogy fel akarsz szállni a szopórollerre?
2015. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nem terveztem :s Gepárd futárszolgálatnál láttam a retur csosmagszállítás lehetőséget , ami a csomagszállítás ára+75%
2015. júl. 19. 15:34
 7/7 Cheasy válasza:

Ha ti ennyire hülyék voltatok három éve, akkor most mekkora barmok lehettek?

:D

2019. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!