Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok Nyugaton dolgozó ismerősöt...

Sok Nyugaton dolgozó ismerősötök van? Jól élnek ott? Mivel foglalkoznak? Ti vágytok Nyugatra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy sem és nem.
2015. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Eleg sok. Veled ellentetben ertenek is valamihez, es jol elnek. Te egy nimand vagy, tok mindegy hol elsz, sz*rt nem ersz.
2015. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Séf fiú, ne haragudj meg, de te beteg vagy...
2015. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, csak egy pár. Jól élnek. Szakmájukban dolgoznak. Megyek is, még 1x itthon nem leszek alkalmazott.
2015. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
magyarnak neszpoj
2015. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát annyi nincs, mint ahány kérdésed neked van, pedig én is kint élek :D
2015. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég sok, nagyrészt diplomások vagyunk. Jól élünk, és vágytunk nyugatra, már az egyetem kezdésekor az volt a terv hogy ha végzünk, akkor megyünk. Én a nyár végén a családomat is kiköltöztetem és nem valószínű hogy valaha is visszatérünk magyarországra. Amúgy én egy gyógyszerészeti cégnél dolgozom, gyógyszerész végzettségem van. Nősülés útján pedig könnyen ment az hogy Amerikában maradhassak.
2015. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!