Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán az eladónak vagy a...

A vaterán az eladónak vagy a vevőnek illik előbb felvenni a kapcsolatot a másikkal a termék leütése után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A boltban a vevő kér először. Itt is a vevőnek illő kapcsolatot felvenni.
2010. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a vevőnek! Ő szeretné megvenni a terméket.
2010. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem a vevő akar vásárolni basszus?????????
2010. febr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Vevő voltam a Vaterán és a TeszVesz-en, elég sokat vásároltam már az elmúlt években, és mindig a termék megnyerése/leütése után AZONNAL felveszem az Eladóval a kapcsolatot!

Nekem ez természetes...


Mondjuk, az elég furcsa számomra, ha egy Vaterás Eladó elvárja a Vevőktől, hogy ők keressék, szerintem ő is nyugodtan írhatna a Vevőnek, főleg a fizetési tudnivalókat (bankszámlaszám, postaköltség, stb.) ezzel gyorsíthatná a saját munkáját is!


Mindegy, én nem tökölődöm ilyeneken, azonnal írok az Eladónak és amint megtudom a bankszámlaszámát és a befizetendő összeget, még aznap átutalom a pénzt és erről emailben értesítést küldök neki.


Elég sok Eladó csinálja, hogy automatikus levelet küld a Vevőnek, amiben ott a bankszámlaszám, postaköltség, így nem kell levélváltással húzni az időt.

2010. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"...nem a vevő akar vásárolni basszus??????..."


Az Eladó meg ELADNI akar, nem?... Basszus!... Nem szívességet tesz!!!


===============================


Én több webáruházat üzemeltetek, MEGKÖSZÖNÖM, ha valaki nálam vásárol és azonnal keresem telefonon/emailben, ha probléma van a megrendelésével!


Ha a Vevő nálam leadja a megrendelését, akkor 1-2 órán belül ÉN (=Eladó!) veszem fel vele a kapcsolatot, visszaigazolom a megrendelését, megírom neki mikor postázzuk a cuccot, és minden további tudnivalót...


Lehet, én hülye vagyok, de úgy gondolom, hogy az Eladónak kell KISZOLGÁLNIA a Vevőt és nem a farok csóválja a kutyát!...

2010. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régi vaterás vagyok , természetesen a vevönek kell felvenni a kapsolatott az eladoval és általába olyan 3 napon belül meg is teszi ha csak nem kamu...
2010. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
00:39 ne haragudj de eladó vagyok én is. és egyáltalán nem szokott érdekelni ha nem veszik fel a kapcsolatot velem X időn belül negatívolom és szevasz. eladni akarok igen, de el tudok adni bármikor bárkinek nem vagyok rászorulva hogy fussak a vevők után.
2010. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen azt gondoltam, hogy a vevőnek illik. Ha vásárolok valamit szinte azonnal írok levelet. Amióta bevezették a rendelési űrlap kitöltését már elbizonytalanodtam. Sok olyan vevőm van aki ezt kitölti megvárja az én levelemet és utal. Tehát nem akar semmilyen levelezést folytatni velem. Kicsit rosszul esik, de én ugyanúgy megköszönöm a vásárlást és ennyi.
2010. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én amikor legelőször vettem valamit, hiába kaptam a vaterától a levelet, hogy enyém a cucc azt se tudtam, hogy mit hogy kell mit csináljak.

pár óra múlva irt is az eladó megköszönte a vásárlást, és leleveleztük vele a dolgokat.

azóta van amikor én írok először van amikor az eladó

én nem csinálok belőle "hatalmi" kérdést, ugyan úgy szükségem van nekem a termékre, mint az eladónak a pénzemre.

2010. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!