Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mai Magyarországi ingatlan...

A mai Magyarországi ingatlan piacon valóban jobban megéri albérletbe költözni mint saját házat vásárolni, fenntartani?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Tudomásom szerint külföldön a legtöbb lakos albérleti lakhatással rendelkezik - nem tudom, hogy jó-e ez a megfogalmazás -. Mit gondoltok, mennyire költséghatékonyabb mondjuk egy albérlet mint egy saját lakás, ház?


Nyilván a ház költségesebb még albérleti szempontból is mint mondjuk egy három szobás panellakás.


Ugyanakkor városi életben szerintetek elengedhetetlen az autó? én úgy gondolom, hogy egy átlagos fővárosi emberek nem feltétlenül lenne szükséges autót vásárolnia hiszen a tömegközlekedés Budapesten - talán - annyira nem problémás mint mondjuk vidéken.



2015. ápr. 18. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, hogy szerinted, hogyan éljek vidéken "apuval-anyuval" ha a környéken nincs munka kivéve gyári munka, stb. Tehát olyan van, aminek még a szakmámhoz sincs köze. Ha lenne 6.000.000-10.000.000 forintom fel se tettem volna a kérdést hanem vettem volna egy lakást de nincsen.
2015. ápr. 20. 07:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Félreértetted, a lakcímed lesz vidéken, de legalább is az állandód, mert az albérlet tulaja nem hagy majd bejelentkezni, holott ott fogsz élni Pesten.


Hja, aki nem tud virítani pár millát, az mehet albérletbe, ahol évek alatt kifizeti másnak a lakását (akinek mellesleg van több is). Jól ki van ez találva. Szóval nem éri meg, de sokan rá vannak kényszerülve.

2015. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Félreérthettem, elnézést kérek érte.

Igen, ez egy jól összeállított rendszer. Sajnos ilyen világot élünk.

2015. ápr. 20. 12:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi alberletben lakunk 3 eve.Nagyon szeretnenk mar sajatot, mert bennunk van a tudat, hogy ez nem a mienk es ezert fizessunk.Mindkettonek van elonye hatranya amiket a tobbiek mar leirtak.En azt gondolom, hogy jobb a sajat.
2015. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!