Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan embert,...

Hol találhatnék olyan embert, aki ért a joghoz, könyveléshez, pénzügyekhez és befektetéshez egyaránt? Nagy összegről lenne szó.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, diák, szinte semmi vagyonom nem volt eddig, azonban most örököltem közel 300 millió ft-ot.


Úgy gondolom, hogy ez a pénz szinte elég arra, hogy akár munka nélkül is életem végéig jól megéljek belőle, hiszen egy banki kamat is évi 8-9 milliót fizetne, azonban nekem nem ez a tervem.


Szeretnék egyetemet váltani és pénzügyet tanulni, de addig mindenképp szeretném kikérni valaki véleményét a lehetőségeimről és a pénz biztonságáról.


Kerestem googleben, de csak rengeteg ismeretlen, ki tudja milyen előéletű embereket találtam.

Valami országszerte elismert vagy híresebb pénzügyi szakembert nem tudna ajánlani valaki?

Ha nem, akkor hol keressek? Vagy melyik cég emberében bízzak meg?


2015. márc. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
2015. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
^^ Őt.
2015. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70Mtól kiemelt privátbank az OTPnél. Elég sokszor lett az év privátbankja. Egyébként is vagyontervezés ingyen van náluk. Raiffeisen privátbankja jó még állítólag, de első kézből nincs tapasztalatom velük.
2015. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan embertől fogadj meg tanácsot aki már elért valami az életben például keresd fel Klapkát, biztos, hogy adna neked tanácsot. No name emberek pénzügyi tanácsára ne hallgassál.
2015. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!