Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy Converse tornacipőt és álmaim cipőjét a barátnőm tudna hozni Amerikából 10.000-ért. Egy hét alatt hogyan gyűjtsek annyi pénzt össze, ha anyukám nem ad bele semmit. meggyőzhetetlen mert szerinte egy tornacipő nem ér meg ennyit. segítsetek.

Amúgy meg már megvan 1500 szóval légyszi nagyon számítok a segítségetekre.

Ha valaki vicces kedvében van ne itt válaszoljon :)

Jah és kutyasétáltatás bevásárlás sajnos nem jöhet szóba mert csak most költöztünk a környékre én pedig elég vékony alkat vagyok így néhány nagy kutya sétáltatásánál lobognék a póráz végén :O :D


2010. febr. 13. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Most komoly Converse??? O.o

Vegyél inkább SUPRA cipőt!!!

2013. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
51%
Nem tudom hogy írták-e, de vegyél üres lemezt és írj ki rá játékot,filmet,mesét,programot,képeket, vagy amit akar rá a vásárló...
2016. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem tudom miert kell baszogatni
2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!