Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy Converse tornacipőt és álmaim cipőjét a barátnőm tudna hozni Amerikából 10.000-ért. Egy hét alatt hogyan gyűjtsek annyi pénzt össze, ha anyukám nem ad bele semmit. meggyőzhetetlen mert szerinte egy tornacipő nem ér meg ennyit. segítsetek.

Amúgy meg már megvan 1500 szóval légyszi nagyon számítok a segítségetekre.

Ha valaki vicces kedvében van ne itt válaszoljon :)

Jah és kutyasétáltatás bevásárlás sajnos nem jöhet szóba mert csak most költöztünk a környékre én pedig elég vékony alkat vagyok így néhány nagy kutya sétáltatásánál lobognék a póráz végén :O :D


2010. febr. 13. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
37%
sarok.......
2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaly egyből bernáthegyiket sétáltatnod:-) Valakitol (nagymama,teso,apa,barátnő)nem tudsz kérni?Vagy megegyezni anyuddal hogy levonhatja fokozatosan a zsebpénzedből?
2010. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekvigyázás.
2010. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem muszáj feltétlenül dolgoznod...

Járd körbe a rokonságod, akik a környéken laknak, mami papi, nagybácsi, stb stb, unokatesók, hátha megdobnak egy kis lével....Nekem bejött párszor..

Nem kell célozgatni rá, csak jöttél, mert már rég láttad, stb stb..., és adnak némi pénzt, nekem mindig adtak.

2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

Nincsenek felesleges ruháid, játékaid, lemezeid, könyveid, stb. Amik csak a sarokban porosodnak? Rakd fel őket vaterára, teszveszre, vagy csak vidd be az osztályba és add el :)


Én a régi ruháimat vittem be lány osztálytársaimnak és összegyűlt egy 5ös, szóval ajánlom neked is :D

2010. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
14%
Add el egy veséd,még cipőfűzőt is tudsz majd venni!
2010. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Ez annyira nevetséges. Sok hülye ember rengeteg pénzt kiad Converse cipőkre. Amúgy szart nem ér egyik se csak rajta vana márka. Ráadásul nem is egyedi mert már minden harmadik ember Converse cipőbe jár...
2010. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Köss egy üzletet az anyukáddal, ő odaadja a pénzt, te pedig házimunkában ledolgozod, a szokásosan általad végzett dolgokon felül, óránként 500 Ft-ért. Ez korrekt, nem?
2010. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen jó ötlet. Úgy gondoltam besétálok a kórházba és eladom a vesémet és a fél tüdőmet. Vajon mennyit adnak érte? Ha a szívemet is eladom akkor már 2 cipő is kijön. Köszönöm a választ a kedves vicces kedvű barátomtól :)

Megnyugtatom az egyik kedves válaszolót, hogy előbb jön szembe velem egy Deichmann-os cipő mint egy egyedi Converse :)

Vaterán próbálkoztam ott számlaszámot kért, nekem meg még nincs számlám :D.

A rokonsághoz sajna nem olyan, hogy adna pénzt csak húsvétkor és karácsonykor.

2010. febr. 14. 11:35
 10/23 anonim válasza:
100%

üres üvegek,fémleadás... lehet keresni =)

egyébként meg ár tényleg nem számít egyediségnek egy Converse. nekem is van, 2 éve vettem,még ezt az évet talán kibírja

2010. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!