Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Hogyan keressek pénzt 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy Converse tornacipőt és álmaim cipőjét a barátnőm tudna hozni Amerikából 10.000-ért. Egy hét alatt hogyan gyűjtsek annyi pénzt össze, ha anyukám nem ad bele semmit. meggyőzhetetlen mert szerinte egy tornacipő nem ér meg ennyit. segítsetek.

Amúgy meg már megvan 1500 szóval légyszi nagyon számítok a segítségetekre.

Ha valaki vicces kedvében van ne itt válaszoljon :)

Jah és kutyasétáltatás bevásárlás sajnos nem jöhet szóba mert csak most költöztünk a környékre én pedig elég vékony alkat vagyok így néhány nagy kutya sétáltatásánál lobognék a póráz végén :O :D


2010. febr. 13. 19:53
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
előző vagyok: *már
2010. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Na? Meg lett a cipő?
2011. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

ha a teszvesz és a vatera számlaszámot kér, akkor irány a " www.jofogas.hu "Én tegnap felraktam kb 20 ruhát és nem kell semmi más se számlaszám ses semmi és hamar belejössz:D

Jahh és én is manit keresek:D

12/F

2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
81%
nem ajánlom a converse cipőt szarok egy olcsó kínai tovább bírja hidd el nekem én barátnőm tapasztalta vett egy converse cipőt egy hónap alatt lekopott róla a jel és utána vett egy kínai cipőt 3000-ért tavaly és még mindig semmi baja
2012. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

A szerveid árából 10-et is vehetsz....de most őszintén egy tornacipő csillaggal a zoldalán? Tényleg rohadtul nem ér meg ennyi...600 a kínaiban egy tornacipő, fest be ruhafestékkel...


Mellesleg remélem nem amerikai zászlósról van szó, agyamra megy ez az amerika fanklub, mi ez a nyalás amerikának? Magyarnak lenni már ciki?

2012. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
95%
Szerintem nem éri meg a Converse. Egy kalap szar, ugyan olyan gagyi kínai szarság mint minden más hasonló, amit 500 ft-ért megveszel a 2D-ben. Csak ennek az oldalán van egy csillag. Ennyi az egész. Inkább vegyél egy értelmes cipőt, 15 rongyért olyan fasza adidas és Nike cipőket vehetsz
2012. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Mostmár tökmindegy, gondolom megvan a cipő. :D Szeritnem is hülyeség, az amerikai zászlós hülyeséget én sem értem manapság, én jól érzem magam magyarként is.

16/L

2012. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Angela...Angiie válasza:
én pl. nem xDD de ez mindegy. nem azért mondom de múltkor bementem egy converse boltba és ott 15.000 fölött volt, 10.000ért nem láttam. am én is azt tom mondani h nem éri meg a converse! menj el eg Deichmann-ba vagy Hervisbe ott jobbakat találsz :)
2013. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Veszel kétezerért egy tornacipőt, én még kettőért ráhamisítom neked a converse felvarróst.

Húgom is azt csinálta, hogy elkérte egy rokon csaj tönkrement conversét, leszettük a csillagot, egy grafikus barátnőm a natur fekélr kínai t.cipőt telerajzolta, aztán felvarrtam a JELET. Mindenki majd1 meghalt az osztályában, hogy olyan cipője lehessen mint a húgomnak. Na az egyedi volt.

Mi is "Amerikában" vettük. XD

2013. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szerintem inkább vegyél használtat(vaterán,jófogáson,apródon)nagyon olcsón lehet jó minőségű Converse cipőt venni.
2013. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!