Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Autó vásárlásnál milyen...

Autó vásárlásnál milyen kérdések merülnek fel?

Figyelt kérdés
Sok kérdés merült fel bennem, de nem szeretnék valami felett elsiklani. Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 9. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Legelso kerdes: milyen szinu legyen? (Ugy hallottam, a pirosak a leggyorsabbak.)
2015. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kereskedésben nézel, ott sok mindenre azt fogják mondani az eladó, nem tudom, én is most látom, nem mondták... :-)


Nem mindegy hol veszed, milyen értékű autó stb. Egy 3 éves Passatnál jogosan kéred a szervizkönyvet, lekérdezed a szervizt, egy 23-évesnél ennek nem sok értelme van.

Általánosságban: tulajdonosi előzmények, mikor milyen javítások, próbaút, esetleges sérülések javításának nyomai.

Én sem vagyok szakértő, ezért írom legjobb, ha egy hozzáértő, bizalmi embert viszel magaddal.

2015. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ausztriába szeretnék kimenni és szétnézni, ezért is szedem most össze a gondolataimat.
2015. febr. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!