Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vidékről szeretnék felköltö...

Ha vidékről szeretnék felköltözni Budapestre, hogyan lássak hozzá a munkakereséshez?

Figyelt kérdés
Albérletben laknék szóval helyem már van, viszont nem tudom pontosan hogyan kell munkát keresni, hová kell menni, és mit kell csinálnom.(nincs munkatapasztalatom, szakközépiskolát végeztem szóval gyári munkára lenne esélyem feltételezem).

2015. jan. 23. 12:59
 1/2 nufnuf ***** válasza:

"Szakközépiskolát végeztem" - tehát tulajdonképpen szakmád van csak ugye a lényeget nem írtad, hogy mi az. -.-

Írsz egy szép önéletrajzot, motivációs levelet és jelentkezel a hirdetésekre. Ennyi a titok.

2015. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos itt sincs kolbászból a kerítés, készülj fel rá, hogy itt még többet fogsz csalódni mint otthon, mert sokkal több az átverés. Itt is főleg a kapcsolatok számítanak, rengeteg budapesti ember nem talál magának munkát, azok se, akik évtizedeket dolgoztak de még nem érték el a nyugdíjkorhatárt. A legtöbb állást csak azért hirdetik meg, mert kötelességük, a legtöbb helyre már megvan az emberük. Tapasztalat nélkül aligha fogsz a szakmádban elhelyezkedni. Csak valami nagyon egyszerű kulimuknára lenne esélyed, de oda sem könnyű bejutni.
2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!