Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közületek valaki vásárolt...

Közületek valaki vásárolt Amway diszkontjogot? Mennyire vagytok elégedettek a termékek kiszállítási idejével?

Figyelt kérdés

Az egyik régi osztálytársam, akivel kb 10 éve jártunk egy osztályba, elhívott engem és néhány közös ismerősünket a lakására, mert már régen láttuk egymást, és kíváncsi rá, mi történt velünk azóta. És hogy van egy új mellékvállalkozása, amit ismertetne velünk, és ha van kedvünk, kivehetnénk belőle a részünket.

Remekül elbeszélgettünk, aztán hozott néhány terméket, melyeket kipróbálhattunk, és amelyik tetszett, azt nekünk adta ajándékba. Elmondta, hogy ezek az ő webáruházából vannak, amit már lassan fél éve üzemeltet. Ez ismertette meg velem az Amway világát, és említette, hogy nem muszáj rajta keresztül vásárolni, hanem nyithatunk saját áruházat is, ha befizetjük a diszkontjogot. (10 ezer forint kb.) Jók voltak a termékek, így felkeltette az érdeklődésemet, az foglalkoztat a legjobban, hogy hány nap alatt szállítják ki a megrendelt árukat?


2014. nov. 24. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A régi kalsszikus.. :-)))


Diszkontjogot melyik hazai jogszabály tartalmazza?

Mire fizetnél?


Saját áruházat? Teáor 4791-es tevékenységi körrel, önkormányzatnál bejegyezve 3.000-es illetékért és minimum egyéni vállalkozóival, vagy ezekről nem beszélt?:-))


Nekem 2006-ban volt az első ilyen "De rég láttalak, üzleti ajánlatom lenne a részedre sztorim az Amwayel, olvasd el.


[link]


Azóta se láttam még sikeres Amwayest azok közül, akik ajánlották nekem.

2014. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 munkanapot garantálnak, az esetek 99%-ában 2 munkanap alatt megjön. 3-nál több sosem volt, többszázszor rendeltem már.
2014. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolóról ennyi bőven elég jellemzésnek: "A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad." Nem is mondok többet a provokációjára.


Második válaszolónak pedig köszönöm a válaszát, alig várom, hogy végre a saját áruházamból vásárolhassak. :)

2014. nov. 24. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A 47% pont azt jelenti, hogy ki meri írni azt ami sokaknak szúrja az egóját, de igaz.
2014. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!