Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A mai nap vásároltam a Tesco-ban egy Ubisoft Exclusive (arany színű, uplay kiadású) HAWX 2.-t.

Amikor hazaértem, nem tudtam aktiválni a játékot. Többszörös próbálkozás után sem sikerült, és ekkor vettem észre, hogy a kód ami a játék kisfüzetére van matricaként ragasztva, a HAWX első részéhez tartozik.


Visszavittem a tesco-ba, a blokkal együtt! A reakciójuk az volt, hogy ilyen nincs, nem létezik, lehetetlen hogy rossz kódot kaptam volna. Ennyivel el vagyok intézve. (nem kevertem össze az O-t a 0-val, kipróbáltam úgy is)

Ilyenkor mi a teendő?


2014. nov. 19. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A kód feltételezem a csomagoláson belül volt - ez esetben a játékra rá van írva, hogy ki a magyar forgalmazó, őket érdemes felkeresni.


Nekem ugyan ez volt régi Sierra játékkal, simán segített a magyar forgalmazó, adtak új kódot.

2014. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy hivatkozz erre:

[link]

2014. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, holnap megpróbálok pár dolgot, majd leírom mi történt.


A PlayOn supportnak már írtam. :)

2014. nov. 19. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

off:

Durva, hogy azt szivatják aki fizet a játékért. Ráadásul a Tescoban, ahol hatalmas veszteségeket könyveltek el nemrégen. Ráadásul úgy, hogy illegálisan 1000x gyorsabban ingyen megszerezhetted volna.


Valószínűleg a support vagy a Tesco kicseréli a terméket ha tovább próbálkozol, de ha mégsem akkor Fogyasztóvédelem & Tékozló Homár. De remélem nem kell ennyit vacakolnod.

2014. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Próbálkozásra cserélték!
2014. nov. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!