Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üzletelt már valaki binary...

Üzletelt már valaki binary módszerrel, tényleg nagy nyereségre lehet szert tenni?

Figyelt kérdés

[link]

Aki nem ismerné, megadott időkre, pl 60 másodpercre lehet megmondani, hogy az arany értéke ez alatt nőni fog, vagy csökkenni. Ezt egy diagrammon követheted, hogy az elmúlt 1 órában hogy változott az értéke

Ha a tipped bejön és tegyük fel csökkenésre fogadtál, akkor 10 euróból csináltál 17-t.

Vannak különböző oldalak, ha nem jön be a tipped, nem veszted el minden esetben a feltett összeget, 25%-t visszakaphatod. nrgbinary-n ez pl nem tudom, hogyan megy


2014. nov. 18. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet euróba, olajba akármiben utazni, arany csak példa volt. De nem tudom mennyire célravezető ebbe belevágni, mindenesetre ez biztosabb pontnak tűnik, mint részvényeket vásárolni, amivel közel se lehet ekkora összegeket kaszálni, és a buktató ugyan úgy megvan benne, vagy inkább még nagyobb
2014. nov. 18. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is írtam ki kérdést, van tapasztalatom. Ha link elolvasása után van kérdés, tedd fel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2014. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is e tema utan kutatok.szuper tapasztalattal rendelkezo emberek tenyleg leteznek akik binary optionsal kereskednek evekig folyamatos bevetellel?magyar oldalak es velemenyek azt szajkozzak atveres es lehetetlen,kulfoldi oldalakat olvasva letezo dolog s vannak akik csak evvel foglalkoznak es megelnek belole!
2015. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meghat nemtom de mondjuk aki komoly tozsdes az mar nem ^tippelget^ mint ahogy a kerdezo irja hanem hatarozott elkepzelese van az iranyrol.en is szeretnek arra a pontra eljutni mint akik mar rutin szeruen szinte unalmasba teszik a fel le kereskedesuket
2015. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!