Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csányi Sándor, Gattyán illetve...

Csányi Sándor, Gattyán illetve Demján és többiek a leggazdagabbak között, egyáltalán rendelkeznek valami életcéllal?

Figyelt kérdés

XY milliárd forintjuk van és semmi értelmeset nem csinálnak vele. Minek gyüjtik? Mindent megvehetnének.


Sosem értettem ezeket a horribilisen gazdag embereket, miért kell ennyi pénz. Miért nem segítenek azokon, akiknek enni se jutja? Biztos van sok mindenki Magyarországon.


2014. nov. 14. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző írta (gondolom nem kéne eladnia a cégét azért, hogy jótékonykodhasson..).


Illetve fura, hogy pont azt a 3 embert találod be, aki messze a legtöbbet jótékonykodik hazánkban.

2014. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi a francnak osztogatná el az ember? Én úgy lennék vele, hogy örülnék, hogy még az ük-ük unokám is jól fog élni a családi pénzből, ha a következő 100-120 évben nem bässzák el, nekem sem az lenne az elsődleges, hogy van 80 milliárdom mondjuk és akkor 70-et szétszórok, mert 10 is elég. Fenét.
2015. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nézze, kedves kérdező, én elosztottam a 80 milliárd forintot (80 000 000 000) a 9 999 999 emberrel, ha kerekítjük a lakosságot 10 000 000-ra, és kivonjuk belőle Demján urat, és az jött ki, hogy egy magyar állampolgárnak Demján úr 80 milliárd forintjából 8000 forint jutna.
2017. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ÉS pl Bill GAtes ? Neki 25 ezer milliárdja van vagy Zuckerbergnek. neki is tizen valahány ezer millirádja forinba átszámolva, Soros Györgynek 6 ezer. ÉS stb Ezekhez képest a MAgyarország leggzdagabb emberei "szegények". Magyarország leggzdagabb emberinek az összvagyona kb. 2 ezer milliárd körül van. Soros Györgynek meg a SAJÁT vagyona 6 ezer miliárd, és Soros György "csak" 29 leggzdagabb ember a világon. És ők mire költik? Nemrég olvastam egy cikket hogy valami nagyon nagy luxus jacht de ilyen, golyóálló és stb, stb. de egy két retúr jegy, az űrbe majd 2020ban két retrúr jegy űrutazás, kb. 60 -80 milliárdba fog kerülni. Itt már bele is gondol az ember, egy Magyar egy külföldi leggzdagabbhoz képes aprópénz... de nagyon.
2017. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!