Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyíri Sándor csak engem vert át?

Nyíri Sándor csak engem vert át?

Figyelt kérdés
egy laptoppal vert át és az ő neve nem nyíri sándor mert a "nevelőapjáé" a számszalszám. Feljelentettem, ha valakit átver mindenképp jelentse el és ne higgyen neki hogy majd holnap utalja vissza a pénzt mert nem fogja.

2013. máj. 17. 13:03
 1/7 anonim válasza:
Mi volt?
2013. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akartam venni egy notebookot, még aznap elutaltam és ö a postára hivatkozik, hogy a posta hibája. de még egy bizonylatot sem küldött, 2 hét után írtam neki hogy utalja vissza a pénzt
2013. máj. 17. 14:34
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem tette ezért feljelentettem.
2013. máj. 17. 14:34
 4/7 anonim válasza:
És azt nem gondolod hogy hülyeséget csináltál? Hogy lehet magánszemélynek előre utalni pénzt? Ha meg tényleg átvágott miért nem látogatod meg?
2013. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert nem tudom a címét..
2013. máj. 17. 16:26
 6/7 anonim válasza:
0%
Hát akkor tényleg te vagy az év hülyéje.
2013. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2013. máj. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!