Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csányi Sándor, Gattyán illetve...

Csányi Sándor, Gattyán illetve Demján és többiek a leggazdagabbak között, egyáltalán rendelkeznek valami életcéllal?

Figyelt kérdés

XY milliárd forintjuk van és semmi értelmeset nem csinálnak vele. Minek gyüjtik? Mindent megvehetnének.


Sosem értettem ezeket a horribilisen gazdag embereket, miért kell ennyi pénz. Miért nem segítenek azokon, akiknek enni se jutja? Biztos van sok mindenki Magyarországon.


2014. nov. 14. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod, hogy ők mit csinálnak vele?

Honnan tudod, hogy nem támogatnak-e alapítványokat, vagy bármi más módon nem segítenek?

2014. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

dehogynem, de nem eléggé.


Demján támogatja a felsőoktatást, saját ösztöndíj rendszere van. Csak kb 90 milliárd forintja, amiből ha 80 milliárdot is elosztogatna se érezné meg. Ugyanígy a többiek.

2014. nov. 14. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted, hogy a 80 ezres fizetésed felét elutalod valamelyik szervezetnek, mert 40 ezerből meg lehet élni egyedül.

Minek annyi pénz? Meg kell venni az olcsóbb szalámit, és kijössz annyiból.

2014. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem magukkal a személyekkel van bajom. Hanem a gazdagság fogalmával.


Ha ötöst nyernék, és tegyük fel 2 milliárd, magam se költeném el, egy életen át. Nekik meg kb 40x ennyi van.

2014. nov. 14. 23:49
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Libiaban kb 15000 Forint a minimalber. Te horribilis osszegeket keresel hozzajuk kepest, miert nem kuldessz nekik par ezrest minden honapban, hogy jobb eletuk legyen?
2014. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elosztogatnák, akkor nem lennének milliárdjaik, és nem lennének emberek kik irigykednek rájuk.
2014. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem irigykedem, csupán ha a horribilisen gazdag emberek nem lennének, mindenki baromira jól élne.
2014. nov. 15. 12:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére a szocializmusnak vége, ezért a gazdag emberek nem köteles a szegényeknek adni a pénzüket. Azért a pénzért ők dolgoztak meg, őket illeti. Senki ne mondja meg, hogy xy rosszabbul él, ezért a gazdag adjon már neki, hogy egyenlő színvonalon éljenek.
2014. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondtam, inkább egyfajta szociális betegségnek gondolom a gazdagságot.


A pénz büdös. Minél több van, annál többet akar. Ez már valamiféle mentális betegség. Igazából nem tudom mire készülnek. Mert szerintem előre letermelték a 10. generáció anyagi meglétét is.

2014. nov. 15. 14:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ezek a milliárdok nem bankszámlán vannak, hanem cégek értéke.


Életcél? Ugyanaz, mint a milliárdok előtt: a cég fejlesztése. Ha a meggazdagodás és aztán a semittevés lett volna az életcéljuk, akkor pár milliárdnál kiszállnak az üzletből, mint ahogy sok-sok ezer névtelen ember tette a világon.

2014. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!