Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki gyeden van, akkor 2...

Ha valaki gyeden van, akkor 2 év után is gyeden maradhat, ha születik gyereke?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a kislányunk,én gyeden vagyok vele rendes fizetést kapok,szeretnénk 2 éven belül még egy porontyot,de nem tudom,hogy-hogy alakulnak-alakulhatnak a pénzügyi dolgok.Újból táppénz,majd gyed,gyes?
2010. jan. 28. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A következő gyermek születésekor meg kell vizsgálni, hogy megfelelsz-e a THGY és a GYED jogosultsági feltételeinek. ( Megfelelően hosszú munkaviszony stb. ) A következő gyermek után járó gyed-et már új irányadó időszakban elért kereset alapján állapítják meg mint amit most kapsz, ezért lehet hogy kevesebb lesz az ellátásod. A pontos feltételeket a TB ügyintéző tudja elmondani.
2010. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!