Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy van ez a vaterán? Meddig...

Hogy van ez a vaterán? Meddig maradhat fent?

Figyelt kérdés
meddig árulhatok fent egy dolgot?Úgyértem megvan szabva hogy pl pár napig vagy hétig lehet fent?És ha addig nem veszik meg,olyankor mi van?Újból fel kell rakni?Vagy addig van fent még meg nem veszik?És közbe meglehet változtatni az árat ha sokáig nem vinnék el mint amennyiért felraktam?Mert csak fix árasokat szeretnék felrakni.
2011. márc. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

te adod meg meddig legyen fent, ez 1naptól 3 hétig lehetséges.

ha addig nem veszik meg, újra tudod aktiválni, ismét max 3 hétre, de az megint pénzbe kerül (ha csak nem 1.-os )


árat addig tudsz módosítani míg licit nem érkezik

2011. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,értem.De ha fix áras,akkor arra hogy tudnak licitálni?
2011. márc. 15. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra nem tudnak licitálni, hanem egyszerűen megveszik. Vagy ha beállítasz "Az én ajánlatom" opciót, akkor megadhat egy árat, amit ő hajlandó kifizetni érte, és ha elfogadod, akkor megkapja annyiért.
2011. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
addig tudod változtatni míg meg nem veszik
2011. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.még egy kérdés ha lehet,ha felrakom fix árasra,közbe is lehet állitani ere az "én ajánlatom"opcióra?Vagy azt csak úgy lehet vag fix ár vagy ez?
2011. márc. 15. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

én még ilyet nem csináltam pedig nagyon régi vaterás vagyok :D

szerintem csak az aukció indítás előtt lehet beállítani ezt az opciót. most nincs fönt fix áras termékem de holnap töltök fel, ha érdekel, megnézem!

2011. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,azt megköszönném:)
2011. márc. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!