Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 50ezerből meg tudok élni?

50ezerből meg tudok élni?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában sokat voltam beteg, az elvett egy csomó pénzt. A diákhitelből már csak úgy tudok megélni, hogy havonta már csak 50ezret tudok felvenni.


30e az albérlet fix, koliba sajnos nem vettek fel

3600 a bérlet

16400 ft marad ételre, az elég lesz?


2014. nov. 8. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
16 darab pizza kijön belőle, bár elég egyoldalú étkezés lesz.... meg lehet oldani ha nem pizzán élsz.
2014. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma Magyarországon 47 ezer forintból meg lehet élni. Tehát igen.

Amúgy viccet félretéve, szerintem nem. 50 ezerből még akkor is nehéz, ha nem albérletben élsz. Így nagyon nehéz lesz.

2014. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 16400 forint az kajára bőven elég, ha magadnak főzöl olcsóbb kajákat. Viszont, akkor még nem ruházkodtál, nem szórakoztál, suliba is kellhetnek dolgok, amik extra kiadásként jelentkeznek, illetve még haza is kéne jutnod néhányszor. Emiatt én azt mondom, hogy nagyon nem lesz könnyű.. Ha heti csak egyszer el tudnál menni diákmelóra, pl hétvégén, az már nagy könnyebbség lenne. Nem megoldható?
2014. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!