Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza tudnak élni az útlevele...

Vissza tudnak élni az útlevelem fénymásolatával?

Figyelt kérdés
Mit tudnak csinálni egy fénymásolattal?? Én személy szerint úgy gondolom hogy nem sokat érnek vele, mert eddig bármilyen ügyintézéshez az eredetit kellett bemutatni. Meg szerintem egy fénymásolatot bárki bárhonnan tud keríteni... Szerintetek??
2014. szept. 13. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudnak vele csinalni.
2014. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fénymásolattal semmit.

De az adataiddal biztos van ahol igen.

Na nem hatóság előtt.


Hanem pl. regisztrációk, jelentkezés valahova, ahol adatokat kell beírni, bediktálni, de nem kérnek okmányt, ilyen helyeken igen.


Vagy van ahol online kell beszkennelve feltölteni az útlevél adatoldalát, vagy elfaxolni. Na ott nem derül ki, hogy másolat lett szkennelve, faxolva vagy az eredeti.


Meg ahogy írtam, ahol az adatokkal vissza lehet élni, ott vissza tudnak, hiszen rajta vannak.

2014. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!