Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működnek ezek a reptéri...

Hogy működnek ezek a reptéri árverések?

Figyelt kérdés

Értem, hogy a Discovery-n sok árverés csak megvan rendezve a műsor kedvéért, de ezek a nagyszabású nyilvános árverések tényleg léteznek. Szóval igazából az érdekelne, hogy amit elhagynak az emberek, azokat miért nem keresik?

Mondják, hogy havonta több 1000 csomag marad gazdátlanul. Itt van értékesebb és kevésbé értékes. De miért? Ha én elhagyok valamit, és nem lefoglalják, akkor egyértelműen addig járok utána, amíg vissza nem kapom. Nincs erre semmi logikus magyarázat.



2014. okt. 30. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Mert például tovább utazott egy másik országba...
2014. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem tűnt fel neki, hogy nincs meg a csomagja?
2014. okt. 31. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ellenőrizte le az átszállásnál, vagy nem tudta, hogy azt kinek kell intézni. Azt is hihette, hogy automatikusan felrakják a csomagját.
2014. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Odáig értem, hogy elhagyja a csomagot. De ki van zárva, hogy az utána ne hiányozzon neki, és azt mondja, hogy: hmmm.. hát elhagytam..benne volt nagyapám legdrágább arany pecsétgyűrűje...na nem baj, majd lesz másik.

Szóval nálam ez a hihetetlen, hogy miért nem érdekli őket, hogy elhagyták a cuccukat.

2014. nov. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!