Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress tracking number,...

Aliexpress tracking number, miért nem működnek sehol?

Figyelt kérdés
Másnak sem vagy csak nekem nem? 3 különböző eladótól rendeltem, és egyik szám sem jó. Miért?

2014. aug. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen bicikli. Kínaiakkal üzletelni mindig lutri.
2014. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a kínaiaknak az ALI előírja, hogy X napon belül fel kell adniuk a csomagot. De a legtöbb gagyi, olcsó eladó csak közvetítő, nincs valós raktárkészlete. Hirdet több száz terméket és ha te rendelsz tőle akkor elmegy a helyi bótba, megveszi és feladja.


Na itt jön az a csavar, hogy nem szeretnek kapkodni. Tehát lenne 3 napja feladnia a csomagot, de ő hetente csak 1x megy bevásárolni (mert csak). Ilyenkor küld egy kamu tracking számot. Ezzel az ALI ótvar rendszere elfogadta, hogy fel van adva a csomag és ennyi. Ő ül a pénzeden aztán majd valamikor feladja és ad egy új trackinget, ha reklamálsz. Ha meg nem akkor úgyis megérkezik majd a csomag egyszer.

2014. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végre a legdrágább csomagom követhető lett... kicsit megnyugodtam. Ezek szerint a csomag 8 nap alatt még mindig nem jutott ki Kínából... pff. Miért ilyen lassú ez?
2014. aug. 15. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen , Kínai posta! :) Kínai posta összegyüjt egy bizonyos mennyiségű cuccot amit magyarba kell szállítani és csak úgy indul a gép
2014. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!