Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy működnek ezek a Discovery...

Hogy működnek ezek a Discovery-n látott raktár árverések?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mitől kerül árverésre egy raktár? És miért van nagyjából minden raktárban olyan cucc, amiből egy hülye is megtudna gazdagodni?

Van olyan opció, hogy meghal a tulajdonos, és nincs, aki örökölje, vagy csak szimplán nem kell senkinek. De azért ez mégse lehet így az összes raktár esetében.



2014. szept. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam utána de gondolom egyrészt olyanok, amit mondtál is, tehát meghal a tulaj és nincs, aki örökölje.

Vagy pl. egy részben volt egy konténer, amit csak úgy találtak a tengerben, szal a szállító vagy elhagyta és nem jelentkezett vagy illegális cuccok voltak. Egyszer illegális szivarszállítmány volt egy konténerben. Tele volt kubai szivarral, amit nem lehet bevinni az országba, ezért azokat el se tudta adni, aki megvette a konténert.

2014. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A konténer, meg az ilyen elhagyott cuccok megint más, de amikor konkrét személy tulajdonában lévő raktár helyiségről van szó, azt már nem értem :D
2014. szept. 16. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a konténerhez hasonló. Meghal a tulaj,vagy olyan cuccot tárol benne, amit költözéskor nem visz magával, mert nincs rá szüksége, vagy illegális forrásból származó cuccok vannak benne stb. Meg azért az se biztos,hogy minden raktár eleve fel van töltve. Az is elképzelhető sztem,h egy csomó cuccot beleraknak egy raktárba, aztán úgy árverezik.
2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
megrendezettek,valószínű hogy a raktárok teli vannak aranyérmékkel,motorokkal hibátlan állapotba,több ezer dollárt érő fegyvereket csak úgy otthagynak...
2014. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elvégre Amerika...sose lehet tudni :D Legalábbis én így állok hozzá. Nekünk, csóró magyaroknak felfoghatatlan a tény, hogy ha valakinek van valami értékes dolga, akkor miért nem adja el.

A mi fajtánk gyűjtögető: egyszer jó lesz ez, egyszer jó lesz az, mindenben a hasznot látjuk, és ami ingyen van, az kell..még ha értéktelen, akkor is. Aztán végül semmi nem jó semmire :D


Más országokban könnyen túladnak mindenen, mert van rá pénzük.

Pl. a számítógép alkatrészeket nem gyűjtögetik, hogy: hátha sikerül eladnom. Hanem fogják, és kuka.


Szóval esélyes, hogy tényleg vannak ilyen gazdag helyek, ahol 16 motor áll a garázsban, és már nem is érdekli, hogy ami a raktárban van, az az 1 ócska robogó, quad, vagy nagyi ősrégi flipper gépe mennyit érhet.


Vagy ugye a másik eset, amit mondtam, hogy kihalnak a tulajdonosok. Akkor is maradhat benne értékes dolog, mert az öregeket nem fogja érdekelni, hogy kinek mennyiért tudják eladni. Rokon meg nincs, ez van.


Csak hát a fenti 2 esetből azért nem hiszem, hogy ennyire sok lenne :) Bár Amerika nagy hely.

2014. szept. 18. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A tulaj nem tud fizetni a raktárért, lecsukják, simán elhagyja, sok minden elképzelhető, de ezek a műsorok mind megrendezett baromságok, vajmi kevés valóságalappal.
2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!