Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen könyveket javasoltok...

Adam977 kérdése:

Milyen könyveket javasoltok egy fiatalnak?

Figyelt kérdés

Szeretném megalapozni a jövőmet, szeretnék okosabban bánni a pénzzel, megtanulni fontos dolgokat az életről, munkáról, befektetésről, vállalkozásról...

Hallgattam már Brian Tracy-t,Kevin Trudeau-t. Olvastam Napoleon Hill könyveket,a Gazdag papát,Vonzásfaktort,Kérd és megadatik mindkét részét,Gondolj merészet című könyvet. Próbálom mindet tanulmányozni. Milyen könyveket javasoltok, hogy sikeresebbé válhassak az életben? Én személy szerint az Út az anyagi függetlenséghez c. könyvet tartanám jónak kezdéshez. Ti mit gondoltok és mit javasoltok?

(Persze sikeressé nem az olvasás, hanem a cselekvés fog tenni bárkit is.)


17/F



#könyv #tanulás #siker #fiatal #pénzügyi könyvek
2014. okt. 28. 15:01
1 2
 11/15 anonim válasza:

"Ismerek egy embert, aki szakközépiskolába tanult"

Én is szakközépiskolába járok. Ugyanolyan érettségit ad, mint az itteni gimi. Akkor minek járjak a gimibe 8-9 órákra, ha ugyanazt megkapom a szakközépben is kevesebb óraszámban?

Gimiben sincsenek jobb tanulók. Itt is meg ott is vannak kitűnő tanulók és itt is meg ott is megvannak a bukottak... ma már annyira nem ez számít...

2014. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves #11 dehogynem számít, csak jelenleg Magyarországon kb. 20 olyan gimnázium van, ami joggal nevezi magát annak.
2014. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hát itt nálunk bármit meg lehet csinálni, amit akármelyik itteni gimiben...
2014. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pease & Pease: A testbeszéd enciklopédiája
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó könyvek amiket említettél, kettő jut most eszembe hirtelen, ha a sikeres vállalkozóvá válás a célod:


1. Michael E. Gerber: A V mítosz

2. Robert Kiyosaki - Sharon Lechter: Üzleti iskola


Ez utóbbit ajánlom szeretettel azoknak is, akik nem tudnak különbséget tenni a piramisjáték és a network marketing között.

2014. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!