Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok? Koromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Koromhoz képest fiatalnak nézek ki és úgy is érzem magam.

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok.

Az a probléma, hogy kb 18 évesnek nézek ki, így - saját élmények alapján - nem sok szerencsém van a korombeli lányokkal.. Mentalitásom ilyen vicces.. :) El tudok szinte akármiről dumálni, jól is nézek ki (mások szerint).

Elég sok 16-17 éves lány ismerősöm van és szinte mindegyik próbált már hozzám közel kerülni, de nem akarom egyiket sem "megrontani" illetve idősebb lányt szeretnék..


Szórakozóhelyeken/boltokban (ha nem hagyom borostásra az arcom) személyi nélkül be sem engednek/ki sem szolgálnak..

BP-en lakok..


Tudnátok valamit javasolni ismerkedés szempontjából?


2009. jún. 22. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen. 20 éves, de személyit kérnek Tőle, elég bohókás stílusa van, kicsit félénk is néha.

hát ha az úgy jobb, találj ki vmi új hajat, egy kis szakáll, körszakáll, kis borosta, más hajszín, ami kicsit öregít ...

vagy pedig szokd meg ezt, kis idővel elmúlik :)

2009. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha jól nézel ki, megértő wagy, és mindenről lehet weled beszélgetni akkor wan wálasztási lehetőséged :)

ne keresd túlságosan a szerelmet, jön az magától. Egy wáratlan helyzetben, wáratlan pillanatban.

Neked különleges lány kell, mert Te is különleges wagy. szerintem. legalábbis nekem ez jött le.


lehet hogy sokak szerint fiatal wagyok, de walmit kapizsgálok a dolgokról :) ||mások is mondtk már||


L/14

2009. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van amúgy a fiatalabb lányokkal? Az én barátom is pont úgy van, mint te, hogy sokkal fiatalabbnak néz ki, volt korabeli meg idősebb barátnője is, ő se akart fiatalabbat, aztán végülis 20 éves volt amikor összejöttünk, én pedig 16. Voltak kétségei, mert hogy milyen "pici" voltam, de mégis jobban és hosszabb ideje meg van velem, mint az idősebb barátnőivel volt. Ne legyél előítéletes. Bocs, hogy ezt leírtam, lehet kicsit off, csak hátha tanulságos.
2009. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

23:44es vagyok

Még annyi, hogy az én barátom 22 éves és neki is elkérik mindig a személyiét:D Szerintem ne öregítsd magad, örülj neki, most is helyes meg aranyos vagy biztos, de megsúgom, hogy k*rva jól fogsz kinézni mondjuk 10-20 év múlva. Mindenki irigyelni fog, hogy milyen szexi, fiatalos vagy:D Szóval ne akarj megváltozni, akkor se, ha most gyerekesnek néznek az idősebb csajok.

2009. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazat adok :D

Amúgy én is 17 éves vagyok, barátom 20 és 1 éve jöttünk össze :D

2009. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudjátok az a "ciki" az egészben, hogy csak azért érzem ezt "rossznak" mert a haverjaimnak korukbeli bnői vannak, illetve rokonok cikiznek vele, hogy "tinicsajokkal" lógok.

Amúgy baráti köröm nagy része 15-19 évesekből áll, így azért van ez, hogy innen adódtak az eddigi lehetőségek..


Amúgy volt már korombeli bnőm de akkor még 17 voltam, az tartott 2 évig utána van ez a helyzet amit írtam.

2009. jún. 22. 23:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Illetve még az "fusztrál", hogy II.-os vagyok főiskolán és akkor egy II.-os középiskolás lánnyal nem ciki? :$
2009. jún. 22. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:

HA így utána számolok, btommal is így lennénk csak ő nem ment egyből fősulira, hanem most megy majd..

de ő is most végezte volna másodikat fősulin én pedig most végeztem szintén a másodikat középsuliban.

Hát ha megszereted a lányt, mindegy lesz szerintem, hogy hányadikos ... barátaid, rokonaid előtt egyszer kiállsz a fiatalabb párodért és már nem is leszel emiatt beszéd tárgya :)

Ez ne legyen akadály szerintem...

2009. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF: 23:43!!! mi a francnak kell a V-t W-nek írni? ez vmi új divat a 14 évesek körében? elég gáz, nemgondolod?


a kérdezőnek. sztem ezzel nefoglalkozz, előbb utóbb változik az arcberendezésed, és komolyabbnak fogsz tűnni.

vagy találj magadnak egy olyan hajviseletet ami öregít. én 24 vagyok, lány, és rendszeresen személyit kérnek tőlem, ha sört veszek akkoris.

2009. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy ne akarj változni, hidd el, te fogsz nyerni belőle később:D Lehet kicsit szívatnának a fiatalabb lánnyal, de megszoknák és megismernék a lányt és rájönnének, hogy nem óvodás. Azt írtad a kérdéseben, hogy fiatalabbnak is érzed magad. Akkor még nem is vagy szerintem érett egy idősebb nőhöz, nem? Nincs ebben semmi rossz:)
2009. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!