Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem jött meg a csomag eBay-ról...

Nem jött meg a csomag eBay-ról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most vásároltam először ebayról. rendeltem egy pulcsit, és ma volt a határidő, de nem jött meg. nem emlékszem arra a fiókra amiről rendeltem, mert gondoltam a későbbiekben nem lesz rá szükség. bár.. lehet nem is regisztráltan csináltam, hanem szimplán adatok megadásával. most mit tegyek?

2014. okt. 21. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, gondolom a visszaigazoló email megvan.
2014. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi a rendeléssel kapcsolatban
2014. okt. 21. 10:54
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos azóta töröltem az előzményeket is, (kb másfél hónapja) ilyenkor?
2014. okt. 21. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben ebay-nek sem tudsz írni, mert nincs mire hivatkozni.

Ha nem találod meg az email-t, akkor reménykedhetsz, hogy csak a posta késik.

2014. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az e-mail címre, amivel regisztráltál, arra csak emlékszel, és van is hozzáférésed. Ha igen, akkor e-bay bejelentkezésnél "Forgot password", megadod az e-mail címet, e-mailben kérsz értesítést, és a kapott levélben benne lesz a felhasználóneved is:

"eBay sent this message to *teljes neved* (*e-bay felhasználóneved*).

Valamint a jelszó-visszaállító link.

2014. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eBayrol nem tudsz eBay regisztracio nelkul rendelni...


Amugy meg hogy lehetsz ennyire felelotlen? Kiadod valamire a veres veritekkel megkeresett kis penzecskedet es b.$zod nyomon kovetni az esemenyeket? Akkor ez tanulopenznek jo volt. Vagy anyuci penzet koltotted?


Mit tehetsz? Ulsz a s.ggeden es elgondolkozol, hogy mit qrtal el es maskor mit fogsz ugyesebben csinalni es bankodsz a penz utan, vagy

megnezed milyen fizetesi eszkozt hasznaltal, ha a tranzakcio leirasanal van elado neve/cime/email cime, akkor felveszed vele a kapcsolatot;

felveszed az eBayyel a kapcsolatot es segitseget kersz;

megkeresel egy szamgep zsenit es o majd elokeresi neked a torolt elozmenyeket titkos kem-program segitsegevel;

felidezed az osszes letezo email cimed es megprobalsz mindegyikbe bejelentkezni...

2014. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjött a csomag :) 5 napot késett. (de szerintem ez a 4 napos ünnep is rádobott
2014. okt. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!