Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több csomagot rendeltem...

Több csomagot rendeltem e-bayen, lehet ilyet?

Figyelt kérdés
tehát kb 1-1,5 hét alatt rendeltem kb 18-20 csaomagot ebayről, a legnanaygobb értékű csomag az 2300 ft a legkisebb az 130ft , a legtöbb 1000 ft alatt van, de kb 15 csomagot 2 nap alatt rendeltem, minden csomag kis méretű, apró tárgyak(fülbevaló,óra,nyaklánc,egér stb) rendeltem magán célra, mindegyik vám határ alatt van , összértéke olyan 14000 ft, na most engem ezért vmiért csesztethetnek a vámon h sok csomagot rendeltem egyszerre??

2014. okt. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a származási hely Európai Unión belüli, arra ugyanúgy nincs vám, mintha Nagykátáról rendeltél volna.

Ha sok csomagot rendeltél egyszerre nem uniós országból, akkor esetleg akkor lehetne kellemetlenséged, ha bizonyíthatóan vámelkerülés végét teszed. Mivel sem egyenként, sem együtt nem éri el a vámhatárt, nem is kereskedelmi mennyiség, semmi vizsgálgatni való nincs ezen.

2014. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát együtt 14000 ft ami asszem vámhatár, de ezt külön nézik , nem?? illetve egy csomagban van csak olyan h egy termékből vettem 4et( 4db 200 ftos nyaklánc) , remélem is h nem szólnak érte, mert hát saját célre vettem
2014. okt. 18. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy mind eun kívüli
2014. okt. 18. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!