Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DHL És vámkezelés? Hogyan...

DHL És vámkezelés? Hogyan megy a vámkezelés? V/alaki tu dna neke m segíteni? Rendeltem egy csomagot, és nem tudom mit kell rjak, mert más ár van rajta mint amit fizettem, így nem tudok átutalási bizonylatot adni!

Figyelt kérdés

szóval ma kaptam tőlük egy kedves kis levelet, hogyy :


A csomag vámteher fizetés mellett vámkezelhető, amit a futárnál készpénzben illetve bankártyával lehet rendezni. Kérjük, a mellékelt nyilatkozatot a küldemény átvételekor, minden rovatot kitöltve, aláírva adja át a futárunknak.


Kérjük Szíveskedjen elküldeni a devizautalási-, vagy PayPal igazolást a vamkontakt.hu@dhl.com e-mail címre, valamint kérjük, hogy az alább felsorolt információkat adja meg a részünkre a vámkezeléshez:

pontos magyar árumegnevezés

címzett bejelentett lakcíme

a feladó pontos neve, címe, mivel a számla nem tartalmazza azt

az áru értékén felül a fuvardíjat fizette e, ha igen, mennyit?


tehát a csomag 0.5 kg és 28 USD van az általuk küldött számla másolatára írva, és a neve is más mint ami. most ilyenkor mit írjhak? KÉRLEK segítsetek, mert erre nagyon ráfaraghatok!


2014. febr. 21. 16:27
 1/3 anonim válasza:
Mi itt csak akkor tudunk segíteni, ha plüssbilincset, anal plug-ot és egy bödön vazelint rendeltél.
2014. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohooo basszus rossz kategória :S bocsánat!!!
2014. febr. 21. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd nekik a valós utalást, nem fogunk adocsalasra buzdítani itt!
2014. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!