Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi: Nagy baj, ha nem...

E-felvételi: Nagy baj, ha nem csatoltam a bizonylatot?

Figyelt kérdés
Átutaltam a pénzt a határidőn belül, de nem kaptam róla hivatalos visszajelzést ezért nem tudtam csatolni a bizonylatot.Van lehetőség ennek a pótlására?

2014. febr. 16. 13:26
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
75%
Nem, nem gond. A hatályos szabályozás értelmében 15.-éig kellett az átutalásnak MEGTÖRTÉNNI, de beérkezni beérkezhet -teszem azt- 20.-án is, és emiatt -értelemszerűen- a bizonylatot sem kell csatolni 15.-éig.
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg gond, de majd kiderül, nem akarlak riogatni
2014. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én sem akarlak az egy dolog hogy befiztetted a pénzt a de a bizonylatnak ott kell lenni! Szerintem is baj:/
2014. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

Utolsó kettő, miért beszéltek marhaságot? Ha átutalta időben, akár interneten, akár bankban befizetve, akkor nincsen gond, mivel az átutalásnak kell teljesülnie 15.-ig, nem a pénz megérkezésének. Az bankoktól függő, arra nem is tudnának egységes határidőt adni.


Kérdező, ha becsülettel átutaltad Feb. 15.-éig, akkor, amennyiben más hiányosságod nincsen, biztonságban vagy, érvényes a jelentkezésed.

2014. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
A felvételidet buktad. Menj a boltba, és vegyél egy ásd el magad készletet.
2014. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

nem arról van szó, hogy a pénz mikor érkezik meg, hanem arról, hogy a fizetés igazolása nincs csatolva

az a tranzakció után rögtön nyomtatható, semmit nem kell megvárni

2014. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
Ez az egész egy marhaság. Én péntek este utaltam át a pénzt, amikoris nincs már pénzmozgás, a pénz csak hétfő reggel fog megérkezni. Addig a pénz függőben lévő átutalás, és addig NINCS róla bizonylat...mivel hogy a függőben lévő átutalást még vissza is vonhatom akár. Arról majd csak akkor lesz bizonylatom, ha ténylegesen elment a pénz, vagyis hétfő reggel...a nem létező bizonylatomat hogyan kellett volna csatolnom,ezt elárulja valaki?:))
2014. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Nem kellett csatolni semmiféle bizonylatot természetesen, most írom harmadszor. Bocsánatot kérek előre a CapsLock használatáért: Amennyiben ÁTUTALTA VALAKI FEBRUÁR 15.-ÉIG A RÁ VONATKOZÓ FELVÉTELI ELJÁRÁSI DÍJAT, abban az esetben ÉRVÉNYES A JELENTKEZÉSE. Pénzügyi szempontból legalábbis.
2014. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Az ellenőrzést is 23-ig kell,ugye? Mert nem enged tovább az adatok szerkesztésénél...utána jönne ugye az Ellenőrzés menüpont. De még az Adatok szerkesztése alatt van, hogy ellenőrzés és hitelesítés, ott van az Ügyfélkapu,ami 23-ig kell. De valaki meg azt mondja, hogy ha nem ellenőriztem,akkor érvénytelen... de hogy ellenőrizzek, ha nem enged tovább???
2014. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

de kell, a bizonylat is és az ellenőrzés is

egyébként ilyen bizonylatról van szó, ezt rögtön lehet nyomtatni:

[link]

2014. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!