Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi: Nagy baj, ha nem...

E-felvételi: Nagy baj, ha nem csatoltam a bizonylatot?

Figyelt kérdés
Átutaltam a pénzt a határidőn belül, de nem kaptam róla hivatalos visszajelzést ezért nem tudtam csatolni a bizonylatot.Van lehetőség ennek a pótlására?

2014. febr. 16. 13:26
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Kár, hogy te is tévedsz, utolsó. Ha úgy utaltad, ahogy kell, vagyis a közleménybe megadtad az egyedi azonosító számod amit kért, akkor nem kell bizonylat, mert amikor feldolgozzák, be tudják azonosítani, kié a pénz.
2014. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
de kell a bizonylat, az e-felvinél is kéri a dokumentumoknál! sőt, én telefonon is beszéltem velük, és ott is megkérdeztem
2014. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
De az ellenőrzésre nem tudtam továbblépni...nem enged, az van az ellenőrzés és hitelesítésnél (ami még az ADATOK SZERKESZTÉSÉNÉL van!!!) hogy hitelesítés ügyfélkapuval/hitelesítő adatlap nyomtatása. ezek pedig 23-ig kellenek...és addig nem enged tovább felül az ellenőrzésre...tényleg nem értem ezt az egészet már :((
2014. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

volt egy olyan előtte, hogy ellenőrzés, ha azt megcsináltad, akkor nincs gond

hitelesítő adatlapot még nyomtathatsz később

2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Barátnőm postán adta fel a pénzt,és ő sem töltötte fel a bizonylatot,de elvileg érvényes a jelentkezése
2014. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"ő sem töltötte fel a bizonylatot,de elvileg érvényes a jelentkezése"


Gyakorlatilag pedig nem.

2014. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
ne beszéljetek már hülyeségeket...ha nincs bizonylatom,hogy kellett volna feltöltenem???
2014. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

postán adta fel a pénzt? ez mi jelent?

ha felvételi lapon jelentkezett, akkor az onnan leválasztott sárga csekken kell fizetni (semmiképp nem rózsaszínnel), és így még lehet oké

de ha e-felvin jelentkezett, akkor csak közlöm, hogy nem érvényes a jelentkezése

befizetési bizonylat pedig kell, hiába pontoztok le..

2014. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

úgy, hogy rögtön nyomtatod! amit belinkeltem, olyat azonnal tudsz az utalás után nyomtatni, olyat kellett volna feltölteni az e-felvire, vagy küldeni postán

természetesen, ha felvételi lapon jelentkeztél, akkor nem kell ilyen

2014. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"FELSŐOKTATÁSI FELVÉTELI ELJÁRÁS DÍJÁNAK IGAZOLÁSA

A 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárási díj megfizetésének igazolása a jelentkezéssel egyidejűleg kötelező!


Az eljárási díj befizetésének igazolása a 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban való érvényes részvétel feltétele. Az eljárási díj meg nem fizetése a jelentkező díjtartozásának megfelelő számú jelentkezési hely kizárását vonja maga után.


Befizetést igazoló dokumentummásolatokat (banki átutalásnál a sikeres tranzakcióról szóló igazolás, vagy a készpénz-átutalási megbízás „sárga csekk") - minden esetben meg kell küldeni. (A befizetést igazoló eredeti bizonylatot őrizze meg!)


A 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárási díj megfizetésére ún. rózsaszín csekk nem használható!"


tessék

2014. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!