PAYPAL segítség!?

Figyelt kérdés

Leütöttem pár dolgot az eBay-en. Persze előtte csináltam Paypal számlát is. Azt a verziót választottam, hogy a saját bankkártyámról vonják le a pénzt és nem a virtuális számlámról, amire ugye pénzt kell utalgatni.

Kifizettem 2-3 tételt. Aztán a következőnél amikor fizetni akartam, kiírta, hogy nem adhatom meg ugyanazt az e-mail címet, amit a Paypal-hoz megadtam, és hogy módosítsam, mert csak akkor tudok fizetni. Nem értem az egészet...

Pár napja tényleg átnavigált az Ebay a Paypal oldalra, hogy lépjek be, én meg be is léptem, nem is értettem, hogy erre minek van szükség, mert előtte simán tudtam fizetni.

Hogy tudnék kilépni belőle? Mármint meg lehet valahogy szüntetni ezt a virtuális Paypal számlát, amire utalgatni kellene a pénzt, hogy vásárolni lehessen? Mert azt nem szeretném. Én a saját kártyámról szeretek vásárolni.

Köszönöm a segítséget! :-)


2014. okt. 16. 22:40
 1/1 anonim válasza:
nekem egyszer volt valami baj és az oldotta meg hogy bementem átírtam a lakcímem majd elmentettem majd visszaírtam a helyesre
2014. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!