Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bet365 tiltás alatt van a...

Stevy kérdése:

A Bet365 tiltás alatt van a NAV által. Skrill-el kiutalhatok "láthatatlanul"?

Figyelt kérdés

Ugye le tiltotta a NAV a Bet365-öt de mint szerintem sokan tudják továbbra is elérhető Magyarországról egy másik címen. Ha ott nyerek és kiutalom pl.: Skrill számlára akkor keveredhetek bármilyen bajba amiatt , hogy az alatt játszottam/kerestem pénzt mialatt le volt tiltva? Valamit , hogy nem adóztam le?


Előre is köszönöm az értelmes , segítőkész válaszokat!


2014. okt. 12. 14:39
 1/2 anonim válasza:
Nem vállalok felelősséget a válaszért, de szerintem működhet a Skrilles dolog.
2014. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tilos az oldalon játszani, csak neki tilos Magyarországon működni, ezért le lett tiltva. Így ha játszol, és nyersz valamit, neked abból semmi gondod nem lesz.


Persze adózni kell a nyeremény után, eddig is kellett, ezzel kapcsolatban nem változott semmi. Nyilván, ha eltitkolod, meg lehet úszni, de az adócsalás.

2014. okt. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!