Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki használ...

Adrian0312 kérdése:

Van itt olyan aki használ Skrill-t?

Figyelt kérdés
Van itt olyan ember aki használ Skrill-t? Privátban lenne 1-2 kérdésem! Ha van egy kis ideje legyen szíves írjon privátot ! De csak olyan írjon aki tudja,hogy mi az a Skrill és ért is hozzá!
2014. júl. 27. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Évek óta használom. Regisztráció, bankkártya/számla hozzákötése le van írva több 100 oldalon magyarul.
2014. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a kérdésem.. Hanem,hogy ha regisztráltam és Non Gambinget jelöltem be akkor azzal nem tudok már Online Sportfogadó irodába utalni Skrill-ről? Valaki mondott nekem olyat is, hogy ha újra akarok rá pénzt utalni (már mint a Skrill-re) akkor újra megkérdezi, hogy Gambling vagy Non Gambling és akkor már tudok utána utalni online sportfogadónak.. hogy van ez?
2014. júl. 27. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is non gambling volt, de rengeteg online pókerterembe engedte a befizetést/kifizetést, soha nem volt ebből probléma.
2014. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudok Skrillre feltölteni pénzt OTP bankszámlámról?
2014. júl. 27. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz a supportnak ,hogy változtassák meg, de ezt nem igazán ajánlom, mert a skrill support nem aktív lehet el se olvassák a leveled, a legjobb ha felhívod őket és ,mondod, hogy változtassák meg a számlád típusát. Nemzetközi utalást felejsd el nagyon de nagyon drága, a legegyszerűbben úgy tudod feltölteni, gyorsan a skrill számlád, hogy veszel bitcoint és egy trader segítségével beváltod skirllre én is így töltöttem fel.
2014. júl. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy a hogy ppnél, összekötöd az otps számláddal, és ha vásárolsz akkor az otps számládat terheli.
2014. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!