Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerdán lejárt az 1 évem a...

Szerdán lejárt az 1 évem a Munkaügyi Hivatalban, bemenjek holnap?

Figyelt kérdés

Pályakezdő munkanélküli vagyok, szerdán járt le az 1 évem a Munkaügyi Hivatalban, október 28-án van a következő jelentkezési kötelezettségem, várjak addig vagy menjek be holnap?

Illetve 1 év után kapok valamilyen juttatást? Nem a pénz része érdekel a dolognak, hanem a TB része, mivel krónikus beteg vagyok, heti rendszerességgel kell orvosi kontrollra járnom, és már csak november 19-ig van TB-m, tavaly, amikor a TB-t kérvényeztem, azt mondták, hogy 1 év után (ha addig nem találok munkát), adnak valamilyen juttatást a Munkaügyi Központban, s abból már levonják majd a TB-t. Ez igaz? Meddig lesz akkor TB-m?



2014. okt. 9. 16:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem lesz baj, ha csak jövő héten megyek be? Nappali kórházba járok jelenleg is, és most 2 héten keresztül csak a péntek délelőttöm a szabad.
2014. okt. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!